درباره ما

شرکت بازرگانی دندان طب تیروژ با هدف تامین و تهیه تجهیزات دندانپزشکی، لابراتواری، پزشکی و آرایشی تاسیس گشته و در این راه از همکاری و همفکری متخصصان و صاحب نظران امر برخوردار است. اولویت اصلی و راهبرد اساسی شرکت تهیه محصولات با کیفیت از کشورها و کمپانی های معتبر اروپایی ˓ کره و آمریکا به مصرف کنندگان نظیر همکاران، بیمارستان ها، پزشکان و دندانپزشکان و آرایشگران می باشد. این شرکت مفتخر است که بعد از سالها تجربه موفق در زمینه واردات انواع کالاها و تجهیزات پزشکی ،بتواند در زمینه تهیه اقلام و کالاهای موردنیاز پزشکان، دندانپزشکان و ...در ایران نیز موثر بوده باشد

معرفی برندها

برند ماراتون:
کمپانی Saeyang Microtech از سال 1976 در زمینه ساخت میکرو هندپیس ها در زمینه آزمایشگاهی و دندانپزشکی با شهرت بسیار خوبی وهمکاری با بیش از 100 کشور خارجی و همچنین کره بنیاد نهاده شده است.مهمترین موضوعʻ کیفیت فوق العاده بالای محصولات این کمپانی می باشد و به همین منظور نهایت تلاش خود را برای رضایت و تامین نیاز مشتریان که از الویت بالایی برخوردار است ارائه می دهد. همچنین این کمپانی در صدد توسعه محصولات جدید در نو اوری تکنیکهای فنی پیشرفته در مرکز R&D و عرضه حداقل بیش از دو مدل در بازار با سرمایه گذاری برای تسهیلات جدید در هر سال می باشد.

برند US Endodontics:
هدف این کمپانی ارائه محصولات اندوتیک و یافتن راه حل قابل ملاحضه ای با کمترین و پایین ترین هزینه و به نفع تمام پزشکان و بیماران در هر کجای جهان می باشد و به عنوان یک کمپانی برجسته در زمینه محصولات EDGE در این صنعت مفتخر هستیم. و هدف اصلی ما اهداﺀ برتری و کیفییت در علم اندودنتیکس با بالاترین استاندارد در زمینه مراقبت از بیمار می باشد.

برند World Work:
نکات کلیدی و مهم که وظیفه و نشانه اصلی این کمپانی می باشد:  محصولاتی با بالاترین کیفیت  پشتیبانی پایدار و متداوم از مشتریان  سرویس دهی بسیار متفاوت این کمپانی در مسیری ماهرانه در جهت توسعه افق فکری هر روز بهتر شدن و دستیابی به برتری در تولید و گسترش و محدودیت در بازار می باشد.